logo-YUTRA-biale.png

Estetyczny taras na lata

Drewniany taras ma wiele zalet, jednak myśl o jego regularnej konserwacji i częstym malowaniu może skutecznie zniechęcić do jego budowy wiele osób. Jest jednak rozwiązanie, które w każdych warunkach pozwoli na cieszenie się ze stylowego, praktycznego i wytrzymałego projektu. To taras z desek kompozytowych.

Przy wyborze odpowiedniego materiału do budowy tarasu warto pamiętać nie tylko o estetyce, ale i o aspektach praktycznych – drewno jest przecież wymagającym materiałem. Utrzymanie w dobrym stanie drewnianego tarasu to ciągła walka z wilgocią, promieniami UV, pleśnią, grzybami. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej alternatywom. Na rynku dostępny jest doskonały substytut drewna – nowoczesny, estetyczny, bezpieczny i łatwy w montażu kompozyt.

Producentowi desek BergDeck – firmie Salag z Suwałk – udało się uzyskać w swoim materiale ponadczasowy urok drewna. Deski kompozytowe perfekcyjnie imitują naturalny materiał. Nawierzchnia tarasowa z kompozytu występuje w wielu wersjach kolorystycznych, takich jak: orzech, kasztan, antracyt, klon. Deska firmy Salag jest dodatkowo dostępna w wersji szczotkowanej – przypominającej drewno i nieszczotkowanej – gładkiej. BergDeck – w zależności od wybranej przez nas opcji – wygląda jak drewno i… pachnie jak drewno.

pl_PLPolish